Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 143
  • بازدید امروز: 13
  • بازدید دیروز: 49
  • بازدید کل: 57308

خواندن کتاب و فایده نداشتن ان !

|
خواندن کتاب و فایده نداشتن ان !

سلام

بسیاری از مواقع کتابهای موفقیت و کتاب های موفق هیچ تاثیری بر زندگی افراد نمیگذارد و فقط از خواندن انها لذت میبریم.

نوشتن میتواند عادتی باشد که بسیار تاثیر گذار باشد.

همیشه نوشتن و تکرار و تکرار نوشتن میتواند تاثیر بسیار بالایی بگذارد.

خواندن روزانه ۱۰ صفحه شاید زیاد نباشد و وقت زیادی از شما نگیرد . اما در طی سال میشود ۳۶۰۰ صفحه و حدود ۱۲ جلد کتاب ، همین اتفاق اگر ۱۰ سال تکرار شود میشود حدود ۱۲۰ جلد کتاب ، زندگی شما هنگامی که ۱۲۰ جلد کتاب خوانده شوید بهتر است یا اگر نخوانده باشید؟

حال چه اتفاقی می افتد اگر این خواندن همراه باشد با نوشتن. وقتی که مینویسید تمام کائنات بر نفع شما خواهد شد.

خداوند در قران به قدرت قلم قسم خورده است. و محققان میگویند که هنگامی که شما دست به قلم میشوید و مینویسید مغز شما نمیتواند چیز دیگری را تجزیه تحلیل کند . اینکه بسیار میتواند تاثیر گذار و کاربردی باشد.

خواندن یک جلو کتاب ، نوشتن یک خلاصه کتاب و عمل کردن به نکات مهمی که در ان کتاب است میتواند بسیار تاثیر برزندگی شخصی شما بگذارد.

حال تصور کنید که این اتفاق در طی سال باشد ، در طی یک سال ۱۲ جلد کتاب را خواندید و نوشتید و به نکات ان عمل کردید ، چقدر کیفیت زندگی شما تغییر میکند ؟ حال اگر عمل را ۱۰ سال انجام دهید و ۱۲۰ جلد کتاب بخوانید و خلاصه ای از ان بنویسید و به ان عمل کنید چه اتفاقی می افتد ؟ کیفیت زندگی شما به کیفیت یک فرد موفق تبدیل خواهد شد .

برای شروع کردن نیازمند کاغذ و قلم خواهید بود و یک کتاب که ان را تهیه کنید و بخوانید .

پیشنهاد میشود اگر قصد تغییر دادن خود و کیفیت زندگیتان را دارید ، لوازم و اقلامات لازم را فروشگاه اینترنتی تیزپست تهیه کنید.

موفق باشید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا