Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 143
  • بازدید امروز: 12
  • بازدید دیروز: 130
  • بازدید کل: 53843

تاثیر فرهنگ غربی در ایران

|
تاثیر فرهنگ غربی در ایران

شاید برای شما هم بارها پیش امده باشد که کودک دلبندتان با دیدن یک انیمیشن غربی تحت تاثیر قرار بگیرد و رفتار و اعمال ان را انجام دهد .

هرکشوری بر اساس اولویت های فرهنگی و مذهبی خود سعی بر انتشار محتوای کارتنی و یا اموزشی دارد پس قاعدتا این موضوع که کارتن های غربی بر اساس نیاز کاربران ما نباشد موضوعی است کاملا عادی.

این فرهنگ در دفترها و دفترچه ها و ... که یاد اور کارتن ها و انیمیشن ها برای کودکان باشند میتوانند مخرب و اسیب زننده باشند ، کودکان ما به صورت ناخواسته تحت تاثیر فرهنگ هاری غلط که جامعه ی ما انها را پذیرا نیست قرار میگیرند و از انها استفاده میکنند ، بهترین راه برای جلوگیری از انحراف کودکان استفاده از اقوام اموزشی و لوازم تحریر با طرح های ایرانی است .

با ترویج این فرهنگ میتوانیم روحیه ی کودکان خود را بر اساس فرهنگ و اداب و رسوم کشور ما جا خواهد افتاد و کودکانمان دچار تضاد نخواهند شد.

شاید در وهله ی اول استفاده از لوازم التحریر ایرانی بی کیفیت و یا کم ارزش دیده شود اما با گذشت زمان این موضوع جا می افتد و عیب و نقص های موجود رفع میشود.

هیچ چیز جز وجود خداوند بی عیب و نقص نیست تولیدات ملی در ابتدا دچار مشکلاتی هستند اما با کمک و یاری یکدیگر میتوانیم این مشکلات را حل کنیم و کودکانی داشته باشیم که با فرهنگ های اسلامی تربیت شده و رشد کرده اند.

ما بزرگ تر ها اینه ای برای الگو برداری کودکانمان هستیم ، اگر خودمان انتخاب های ایرانی داشته باشیم قاعدتا کودکمان هم از ما الگو گرفته و از کالا های ایرانی استفاده میکنند.

لوازم التحریب کالایی نیست که ثابت باشد و تغییر نکند و هزینه های بالایی داشته باشد پس تست کردن و استارت کوچک برای تولیدات و حمایت ما می تواند از این محصولات و خدمات کوچک شروع شوند تا به نقاط بالاتر در مقاطع بزرگتر صنعتی کشور برسند.

امیدواریم شما هم از محصولات ایرانی تیزپست استفاده کنید و لذت ببرید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا