Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 143
  • بازدید امروز: 78
  • بازدید دیروز: 23
  • بازدید کل: 59304

پاک کن دردسر ساز و کیفیت عالیش!

|
پاک کن دردسر ساز و کیفیت عالیش!

همیشه بچه که بودم دلم نمیخواست پاک کنم که زیر میز میوفتاد برش دارم ، دلم لوازم تحریر نو میخواست وقتی به خانوادم میگفتم که یه سری لوازم تحریر نو بخرید میگفتن داری دیگه به بهونه افتادن و پیدا نشدنش همیشه دلم میخواست پاک کن خاصی داشته باشم.

یادمه انواع پاک کنا رو تست کردم و خودم همیشه انتخاب میکردم مدلاشو ، یه سری که پدرم برام یه پاک کن انتخاب کرد اولش برام ظاهرش مهم بود چون سنم کم بود و بچه بودم .

بعد از اینکه دو سه باری از پاک کن استفاده کردم دیدم وای این دیگه چیه چقدر کیفیتش عالیه ، علاوه بر اینکه مدل پاک کنا برام مهم بود تمیز پاک کردنم مهم بود .

یادمه بعضی موقع ها از بس پاک کنایی که استفاده میکردم بی کیفیت بودن بعد چند بار کشیدن صفحه کاغذ رو پاره میکردش ، درسته شاید مشکل تا حدودی از نحوه استفاده منم بود اما بیشتر موضوع من این بود که هرجوریم استفاده میکردم باید پاک میشد.

شاید بخاطر سلیقه بچگانه و حس بچگانه ای که کودکان شما دارن نیاز باشه شما محصولات و لوازم التحریراشون رو انتخاب کنید .

چون شما که بزرگترید بیشتر واقفید که یک جنس با ظاهر بد هم میتونه کیفیت عالی داشته باشه، ظاهر پاک کن برای استفادش زیاد مهم نیست کار کرد و کیفیتش بیشتر مطرح میشه.

یادمه اون پاک کنی که پدرم برام گرفته بود اونقدر با کیفیت بود که کاغذ عین روز اولش سفید میشد ، چون یه سریم اتفاقی مشقام ننوشته بودم و اشتباه بودن ، پاکشون کردم معلمم متوجه شد که ننوشتم و اومد شروع کنه به تنبیه کردنم هرچی من اسرار کردم که پاکشون کردم چون اشتباه بودن قبول نمیکرد چون عادت نداشتم مداد زیاد فشار بدم و پاک کنمم خیلی کیفیتش عالی بود برگه سفید سفید شده بود.

شما هم موقع انتخاب سعی کنید تا حدودی حق رو به فرزندانتون بدید اما در نهایت مقداری هم تحمیل کردن و فهموندن به اینکه کیفیت بیشتر از ظاهر بعضی لوازم ارزش داره خودش کلی پیشرفته .

شما هم میتونید از فروشگاه اینترنتی تیزپست بهترین کاغذ و مداد و پاک کن برای فرزندتون بخرید تا دیگه مشکل و دغدغه اینو نداشته باشید بخاطر تنوع طلبی کودکانه ازشون استفاده نمیکنن.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا