Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 143
  • بازدید امروز: 47
  • بازدید دیروز: 130
  • بازدید کل: 53878

چهار رکن اصلی یک زندگی موفق چیست ؟

|
چهار رکن اصلی یک زندگی موفق چیست ؟

بسیاری از افراد توقع دارند تا با نگه داری یک رکن اصلی موفق شوند ، اگر به زندگی استیوجابز ، وارن بافت و دیگر افراد موفق نگاهی بیاندازید در روز بیشتر از 24 ساعت فرصت نداشتند و استراحت کافی داشتند !

چرا شما نمیتوانید موفق شوید!

زندگی چهار رکن اصلی دارد : کار ، خانواده ، ورزش، استراحت

کار !!!

شما اگر بیش از حد کار کنید و سه رکن دیگر را حذف کنید موفق نخواهید بود ، کلافه خواهید شد ، از دست دادن خانواده نداشتن تفریح استراحت کافی نکردن میتواند مانع پیشرفت شما شود . زندگی تنها کار کردن و یا درس خواندن نیست ، داشتن برنامه ی منظم برای اینکار بسیار مفید و کاربردی است ، اگر شما روزانه 12 ساعت کار میکنید و از استراحت خود زده اید اشتباه کرده اید !!! کنار گذاشتن دائم هرکدام از چهار رکن میتواند اثرات مخرب و تاثیر منفی نیز داشته باشد.

خانواده !

همیشه کانون های گرم و محبت امیز را تشکیل میدهد ، اغلب اوقات به دلداری و پشتیبانی و کمک کردن افراد بر میخیزد و اکثر مواقع نیز میتوانند یاری کننده ی شما خواهند بود ، مشورت کردن گذراندن وقت و هم فکری کردن با خانواده میتواند به شما کمک کنند تا پیشرفت داشته باشید ، انرژی کانون گرم بر کار و استراحت و تفریح شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

ورزش!

ورزش کردن میتواند انرژی کاری شما را دو چندان کند ، میتواند باعث شود که شما بیش از پیش موفق شوید و میتوانید انگیزه و انرژی بیشتری داشته باشید ، ورزش کردن باعث میشود تا شما بدنی سرحال تر داشته باشید تا در مواقع کار کردن مشکلی نداشته باشید.

استراحت !

استراحت کردن همیشه به معنای خوابیدن نیست ، بعضی مواقع انسان با خواندن یک کتاب جدید ، با دیدن یک فیلم جدید با گوش دادن به اهنگ جدید انرژی خود را بازسازی میکند و دوباره به چرخه ی اصلی باز میگردد .

موفقیت بی چون و چرا !

داشتن یک برنامه میتواند به شما کمک کند ، همیشه اشتباه افراد برای برنامه ریزی کردن این است که میگویند برنامه حتما باید دارای زمان مشخص باشد ، بین علمای این حوضه دعواهای بسیاری است واردش نمیشویم که حتما تایم داشته باشد یا خیر بسته به انتخاب خودتان!

برنامه ای که به شما کمک کند چرخه ی زندگی و ارکان ان را حفظ کنید قطعا  شما را به موفقیت خواهد رساند ، اگر از خانواده خود دوری کنید ، اگر ورزش نداشته باشید ، اگر استراحت کافی نداشته باشید ، شاید ساعت زیادی را در محلی برای کارکردن بگذرانید ، اما در اصل شما فقط وقت بیشتری را انجا قرار دارید و کار مفیدتان در روز بیش از نیم ساعت نخواهد بود!!!!!

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که میخواهید به هر چهار رکن رسیدگی کنید ، داشتن لوازم ورزشی و یا یک کاغذ و قلم را به شما توصیه میکنم که میتوانید ان را از فروشگاه اینترنتی تیزپست تهیه کنید و برای تفریح خود و خانواده و همچنین برنامه ریزی خود اقدام کنید تا به موفقیت برسید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا